Smrť začína v hrubom čreve. Liečivá domáca zmes, ktorá odstráni všetky toxíny z hrubého čreva.

0

Už podľa učenia starovekých lekárov, smrť začína v hrubom čreve. Toto tvrdenie prehlasuje za pravdivé aj mnoho moderných štúdií. Skoro 1/4 populácie má zdravotné problémy, ktorých príčinou sú práve komplikácie v hrubom čreve. Mnoho menších zdravotných problémov sa prejavuje ako bolesti hlavy, ospalosť alebo akné. Problémy s hrubým črevom sa môžu prejaviť aj ako vážnejšie choroby.

Zdravotné problémy spojené s hrubým črevom:

– syndróm dráždivého čreva

– Crohnova choroba

– zápcha

– kolitída

– žalúdočný reflux

Každý rok zhruba 100 000 ľudí podstupuje ťažké operácie kvôli problémom s hrubým črevom. Dôležitým bodom je to, že denne môže črevom prejsť až 4 kg odpoadu, ktoré v ňom zanecháva toxíny.

80% chorôb nastáva kvôli toxicite hrubého čreva. Veľká časť problémov spojená s týmto orgánom vzniká v dôsledku vysokého príjmu rafinovaného cukru a nedostatku enzýmov a vlákniny v našej strave.

My vám prinášame úžasný recept na prečistenie hrubého čreva. Tento liek zlepší vaše celkové zdravie a bude účiine detoxikovať hrubé črevo. Vzhľadom k vysokému obsahu vlákniny, živín a vitamínov, môžeme tento liek nazvať detoxikantom.

Recept na detoxikáciu hrubého čreva

– 1 pohár vody

– 1 lyžica včelieho medu (organického)

– 1 lyžica chia semiačok

– 1 lyžica ľanových semiačok

– 1 jablko

POSTUP: Jablko nakrájajte na malé kúsky a ostatné suroviny dajte do pohára s vodou. Nechajte chvíľu odležať, pokiaľ chia semienka nenabobtajú. Na vrch dajte jablko, môžete poprípade posypať škoricou a môžeme podávať.

Ako to funguje?

Pokračovanie článku na druhej strane…
1
2
ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here